Umów się na wizytę: +48 517 374 748

Claudius
Hair
Treser
Academy

baner1
;

AKADEMIA

CLAUDIUS HAIR TRESER ACADEMY

Sztuka fryzjerstwa to ciągła nauka. Niezbędne jest jej stałe doskonalenie. W związku z tym stworzyliśmy miejsce wymiany wiedzy i doświadczeń – Claudius Hair Treser Academy. Projekt ten przyczynia się do tego, że zarówno osoby, które dopiero poznają świat stylizacji fryzur, jak i ci, którzy pracują w branży od lat, mają szansę zdobycia cennych wskazówek.

W ramach Akademii prowadzone są autorskie szkolenia w postaci praktycznych warsztatów z modelkami lub wykładów teoretycznych Look&Learn. Uczestnicy mają okazję poznać tajniki fryzjerstwa oraz zaznajomić się z najnowszymi trendami.

Każda osoba biorąca udział w szkoleniu otrzymuje imienny certyfikat poświadczający zdobytą wiedzę i umiejętności.

;
instruktor

INSTRUKTORZY

CLAUDIUS HAIR TRESER ACADEMY

Zespół instruktorów Akademii to grupa ludzi zafascynowanych fryzjerstwem, dla których dzielenie się wiedzą jest ważne, co samo fryzjerstwo. W ramach szkoleń prowadzą wykłady, a także przedstawiają praktyczne przykłady swojej pracy. Wszystko opiera się o specjalnie przygotowany program szkoleń, opracowany przez Klaudiusza Icieka.

Każde ze szkoleń dostosowane jest do konkretnej tematyki. Przedstawia najświeższe inspiracje i techniki, które można wykorzystać w kreowaniu nowoczesnych stylizacji. Program wzbogacony jest również o kwestie związane z pracą z klientami, ponieważ wiemy, jak kluczową rolę pełni obsługa klienta.

Razem z Klaudiuszem zespół Hair Treser Academy tworzą Izabela Piwowarska, Bartłomiej Bożek. Ich doświadczenie może stać się również Twoim.

;

SZKOLENIA 

Szkolenia opracowywane są zgodnie z bieżącymi trendami i najczęściej stosowanymi technikami fryzjerskimi. Umożliwiają stałe doskonalenie się w dziedzinie, jaką jest stylizacja fryzur.

;
;

KONTAKT I TERMINY

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE NAPISZ LUB ZADZWOŃ: +48 517 374 748